BETA

Půjčka bez registru v akci

Splácejte řádně naši půjčku a bude Vám vráceno až 40% úroků
Vyplnit online žádost

Bezplatné odložení splátek

Očekáváte problémy se splácením?
Dejte nám vědět včas. Každá naše půjčka umožňuje odložení až 5 splátek.
Vyplnit online žádost
Reference - Nebankovní půjčky bez registru, Online půjčky, Půjčka bez registru

Reference - Nebankovní půjčky bez registru, Online půjčky, Půjčka bez registru

Rychlá půjčka bez příjmu

„Když jsem hledal novou práci, tak jsem se musel přestěhovat, abych mohl vůbec něco dělat. Toto přestěhování ovšem vyžadovalo nějaký finanční obnos, který jsem bohužel neměl. Takže jsem si musel sehnat půjčku. Bohužel díky tomu, že jsem neměl žádný prokazatelný příjem, jsem pro peníze do banky nemohl. Musel jsem tedy zvolit nebankovní půjčku, která nevyžadovala prokazování příjmu, což byla ale skoro každá nebankovní půjčka. Mezi větší problémy patřil poplatek předem. S tímto jsem už měl vlastní zkušenost a odmítal jsem takové nabídky. Pak jsem narazil na nebankovní půjčku od soukromého investora.
Tato nebankovní půjčka byla v tomto směru naprosto úžasná. Nebylo potřeba doložit příjem, vyřízení bylo velmi rychlé a hlavně se neplatily žádné poplatky předem.
Vyplnil jsem online žádost, kterou měli na internetových stránkách, a čekal jsem, jestli mi půjčku schválí nebo zamítnou. V průběhu pár hodin se mi ozval obchodní zástupce, že by se se mnou rád sešel, aby se podepsala úvěrová smlouva. Zeptal jsem se, jestli budu při sepsání smlouvy platit nějaký poplatek předem. Bylo mi řečeno, že ne, a to taky byla pravda.
Přišel jsem na schůzku, pročetl jsem si smlouvu (byla to opravdu smlouva o půjčce), předložil jsem 2 doklady totožnosti (občanský průkaz a rodný list), podepsala se úvěrová smlouva a obchodní zástupce mi vyplatil požadovanou částku na místě v hotovosti.
Jsem velmi rád za takto rychlé jednání.“

Kamil 34, Praha

Zaujala vás naše nebankovní půjčka?
Tak si o půjčku zažádejte i Vy.

požádat o půjčku

Online půjčka bez registru

„V minulosti jsem si udělala pár dluhů, které jsem již nestíhala řešit. Můj měsíční příjem byl menší než moje výdaje, a tak jsem nezvládala splácet. Díky tomu jsem se dostala do tzv. registru neplatičů. Bohužel jsem stejně potřebovala řešit svoji špatnou situaci. Banka mi už nechtěla žádnou půjčku poskytnout, a to hlavně kvůli negativním záznamům v registru, z mého okolí by mi nikdo nedokázal půjčit tak velkou částku, abych si mohla dovolit vše splatit najednou, a tak jsem začala vyhledávat nebankovní půjčku nejlépe od soukromého investora.
Bohužel to byl větší problém, než jsem čekala. Mnoho investorů požadovalo nějaké jištění, že se bude půjčka řádně splácet. Požadovali buď poplatek, nebo zástavu nemovitosti. Bohužel nic z toho nepřicházelo v úvahu. Tak jsem se musela podívat po jiné nebankovní půjčce.
Našla jsem internetové stránky nebankovní půjčky od soukromého investora. Vypadala velmi věrohodně. Hlavně jsem se nemusela obávat, že mi bude zamítnuta kvůli negativnímu záznamu v registru. Reference zajímavé, historie také zajímavá, a tak jsem si zkusila vyplnit online žádost, kterou měli na internetových stránkách.
To byla také hlavní výhoda nebankovní půjčky od soukromého investora. Potřebovala jsem celou situaci opravdu rychle řešit a online žádost přímo na stránkách byla skvělým a rychlým řešením.
Další den se mi ozval přímo investor a nabídl mi schůzku v kanceláři, kde bychom projednali další podmínky, podepsali úvěrovou smlouvu a vyplatili půjčku.
Myslela jsem, že v tom bude nějaký zádrhel.
Žádný nebyl. To, co mi investor řekl do telefonu, byla pravda. Peníze byly vyplaceny částečně v hotovosti a zbytek byl převeden na účet.
Jsem opravdu ráda, že jsem našla takovou půjčku, která je opravdu rychlá. Mohu jen doporučit.“

Jiřina 43, Liberec

Zaujala vás naše půjčka?
Tak si o půjčku zažádejte i Vy.

požádat o půjčku

Půjčka na vyplacení exekuce

„Kamarád potřeboval půjčit peníze, a jelikož jsem ho znal dlouho, tak jsem mu pomohl. V bance jsem si vzal půjčku, která byla ručena nemovitostí, a tuto půjčku jsem poskytl svému kamarádovi. Slíbil mi, že ji bude řádně splácet, a tak jsem mu věřil.
Bohužel splácel jen pár měsíců a pak se na to vykašlal. Nejprve žádal jen o odložení splátek, protože nemůže splácet a pak přestal úplně komunikovat. Já jsem si bohužel nemohl dovolit platit, protože jsem měl svých starostí dost. A tak jsem se pokusil domluvit s bankou, jestli by se nedala půjčka nějak pozastavit a pak by se splácelo dále. Toto je ovšem nezajímalo, a tak jsem se dostal do problému. Když jsem nemohl půjčku splácet, byla mi na nemovitost uvalena exekuce. Musel jsem začít celou situaci nějakým způsobem řešit. Bohužel, banka se se mnou odmítala jakýmkoli způsobem bavit.
Tak jsem se musel uchýlit k nebankovní půjčce. Byla to rovnou příležitost splatit i stávající půjčky, které jsem měl.
Hlavní pro mě bylo, abych si zachránil střechu nad hlavou.
Nebankovních půjček je spousta a vyznat se v nich je celkem problém. Našel jsem také online půjčku soukromého investora. Nebankovní půjčka od soukromého investora byla oproti jiným nebankovním půjčkám všestranná a mohla být použita na cokoli.
Nebylo potřeba dokládat příjem, a tak byla půjčka rychle vyřízena. Vše se dalo vyřešit online pomocí formuláře, který byl umístěn na internetových stránkách.
Za co jsem byl opravdu rád, je, že online půjčkou se dala také vyplatit exekuce, kterou jsem měl na nemovitosti.
Vyplnil jsem tedy online žádost a čekal. Další den se se mnou spojil obchodní zástupce, který se mnou projednal podmínky, podepsal smlouvu o půjčce a došlo k vyplacení. Část půjčky byla vyplacena hotově a zbytek byl poslán na účet.“

Oldřich 33, Kladno

Líbí se Vám naše půjčka?
Tak si o půjčku zažádejte i Vy.

požádat o půjčku

Půjčka bez registru - online žádost

Kontakt
Máte dotazy? Neváhejte se nás zeptat. Napište nám Váš dotaz a v nejkratší možné době odpovíme.
Na Vaše dotazy reagujeme
Pondělí
8:00 - 17:00
Úterý
8:00 - 17:00
Středa
8:00 - 17:00
Čtvrtek
8:00 - 17:00
Pátek
8:00 - 15:00
Sobota
Mimo provoz
Neděle
Mimo provoz
Vyrozumění ohledně úvěru víte
Pondělí
7:00 - 19:00
Úterý
7:00 - 19:00
Středa
7:00 - 19:00
Čtvrtek
7:00 - 19:00
Pátek
7:00 - 17:00
Sobota
7:00 - 17:00
Neděle
7:00 - 17:00
Created by Wallis Media
Reklama
Výroba internetových stránek, levné a kvalitní internetové stránky

Pojem půjčka uveden na webové stránce http://www.nebankovni-pujcky-bez-registru-online.cz je totožný s pojmem zápůjčka podle zákona č. 89/2012 Sb., který nabyl účinnosti 1.1.2014

Tato stránka nezobrazuje nabídku reklamou, ani předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační informace o půjčce, konkrétní parametry půjčky získá klient v případě navázání kontaktu se svým investorem nebo zprostředkovatelem.